You are currently viewing „Pamiętajmy o tradycji” 2011

„Pamiętajmy o tradycji” 2011

W dniu 17 grudnia 2011 r. podczas imprezy Bożonarodzeniowej „Pamiętajmy o tradycji” zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach odbył się kiermasz ozdób świątecznych .
Nasi podopieczni pod opieką rodziców prezentowali prace świąteczne wykonane podczas zajęć plastycznych m.in. piękne choinki z szyszek, stroiki, gwiazdki, serwetki, aniołki, kolorowe ptaszki i łańcuchy. Niektóre z tych ozdób zostały wykorzystane na przystrojenie choinki.
Albowiem braliśmy udział w konkursie na „Najładniejszą choinkę”. Po raz kolejny udowodniliśmy, że osoby niepełnosprawne potrafią pracować z wielkim zaangażowaniem przezwyciężając swoje trudności.
Nasze działania wspierali wolontariusze z Gimnazjum nr 1 im. A. Krajowej w Rędzinach pod kierunkiem nauczycieli: Pani Patrycji Palacz, Pani Marii Musiał i Pani Renaty Kowalczyk. Wykonali oni piękne ozdoby Bożonarodzeniowe, a pozyskane środki przekazali na cele statutowe Stowarzyszenia.

Dziękujemy organizatorom, wolontariuszom, ofiarodawcom oraz rodzicom osób niepełnosprawnych, że włączyli się w akcję, która uczyniła wiele dobrego, dała wiele radości zwłaszcza w okresie gorączkowych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.