You are currently viewing Sylwia została zakwalifikowana do Mistrzostw Polski w Bocci 2014

Sylwia została zakwalifikowana do Mistrzostw Polski w Bocci 2014

Z radością informujemy, że podopieczna naszego Stowarzyszenia Sylwia Nabrdalik została zakwalifikowana do tegorocznych Mistrzostw Polski w Bocci. Gratulujemy Sylwii możliwości uczestnictwa w imprezie sportowej tej rangi, życzymy optymizmu, wiary we własne umiejętności i sukcesów podczas gry oraz miłej atmosfery w trakcie zawodów.  Pragniemy zauważyć, że sam fakt zakwalifikowania się do Mistrzostw Polski jest wynikiem dużego nakładu pracy włożonego przez Sylwię w doskonalenie techniki i taktyki gry zarówno podczas treningów jak i uczestnictwa w innych turniejach sportowych w Bocci.

Zarząd Stowarzyszenia „Dar Serca”

Mamy nadzieję, że pozycja na liście w swojej kategorii przyniesie naszej koleżance szczęście i udział w zawodach okaże się strzałem w 10!
Poniżej publikujemy otrzymaną od Stowarzyszenia „Prometeus” z Konopisk Oficjalną listę zawodników zakwalifikowanych do Mistrzostw Polski w BOCCI 2014 (dostępna pod linkiem).
(tytuł skrócony dla potrzeb naszego CMS, format zmieniony z .odt na popularny .pdf. Treść dokumentu nie była modyfikowana przez administratora).