You are currently viewing Notka o spotkaniu wigilijnym

Notka o spotkaniu wigilijnym

W dniu 20 grudnia 2016 r.podopieczni Stowarzyszenia „Dar Serca” wraz z opiekunami oglądali przedstawienie bożonarodzeniowe „Betlejem jest w nas”, które odbyło sięw Szkole Podstawowej im. K. Pułaskiego w Rędzinach – Osiedlu. Spektakl w wykonaniu uczniów klas III i VI, bardzo spodobał się publiczności wprowadzając wszystkich w nastrój zadumy i refleksji.

Zaangażowanie uczniów docenili zwłaszcza ci spośród podopiecznych naszej organizacji i ich opiekunów, którzy sami kilka dni wcześniej wcielali się w rolę aktorów, więc doskonale zdawali sobie sprawę, że nie jest to łatwe zadanie.

Po zakończeniu sztuki teatralnej pozostając w świątecznej atmosferze podopieczni naszego Stowarzyszenia i ich opiekunowie wzięli udział w spotkaniu wigilijnym. Pani Joanna Kmiecik – Prezes Stowarzyszenia „Dar Serca” złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Potem przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem, składanie sobie indywidualnych życzeń i śpiewanie kolęd, a także wspominanie najciekawszych momentów w roku 2016, które spędziliśmy podczas wspólnych spotkań i wyjazdów.
I tak nucąc najpopularniejsze świąteczne melodie opuściliśmy budynek szkoły, aby wkrótce zacząć przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w swoich domach.