AKCJA ZAJĄCZEK

W ubiegłym roku nasze Stowarzyszenie wraz z placówkami oświatowymi z terenu naszej gminy było organizatorem akcji „Zajączek”, polegającej na zbiórce artykułów żywnościowych oraz datków pieniężnych, przeznaczonych na paczki świąteczne dla naszych podopiecznych .

Nasza wspólna inicjatywa spotkała się z szerokim odzewem i dzięki hojności sponsorów nasi podopieczni mogli cieszyć się udanymi Świętami Zmartwychwstania Pańskiego.

 

W tym roku również postanowiliśmy zaprosić naszych przyjaciół oraz darczyńców do drugiej już edycji naszej akcji charytatywnej pod tym samym hasłem. Zbiórka darów żywnościowych oraz pieniędzy odbywać się będzie w dniach od 13 do 20 marca na terenie naszej gminy, zgodnie z decyzją o zezwoleniu na przeprowadzenie w/w akcji, wydaną przez Urząd Gminy Rędziny.
Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na paczki wielkanocne dla beneficjentów Stowarzyszenia. Podsumowanie akcji odbędzie się w dniu 29 marca o godzinie16 w Gminnym Ośrodku Kultury w Rędzinach – Osiedlu. W trakcie spotkania zostanie wystawione przedstawienie pod tytułem ” Bajka o zajączku”, specjalnie przygotowane przez uczniów z Gimnazjum nr 2 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rudnikach. Przedstawienie to zostało przygotowane pod kierownictwem Pani Igi Długoszewskiej – Zawadzkiej oraz Pani Agnieszki Krzynowek.

Dlatego pragniemy zwrócić się do wszystkich Państwa o podzielenie się prawdziwym Darem Serca z najbardziej potrzebującymi. Każda pomoc, czy to w postaci finansowej czy jako przekazane nam artykuły spożywcze, będzie nieoceniona w realizacji naszego zadania.

Jesteśmy przekonani, że z radością przychylą się Państwo do naszej prośby i wesprą ten szczytny cel. Mamy nadzieją, że dzięki Państwa dobremu sercu na buziach naszych dzieci zagości dawno nie widziany tam uśmiech.