You are currently viewing Spotkanie wielkanocne 2017

Spotkanie wielkanocne 2017

  • Post category:aktualności

W dniu 11 kwietnia 2017 r. w ZSP nr 2 w Rędzinach – Osiedlu odbyło się spotkanie wielkanocne dla członków Stowarzyszenia „Dar Serca”.

Na początku spotkania Prezes Stowarzyszenia Pani Joanna Kmiecik powitała wszystkich zebranych i złożyła życzenia świąteczne. Pani Joanna Kmiecik wymieniła także osoby i firmy, dzięki którym to spotkanie mogło zostać zorganizowane czyli naszych Darczyńców. Następnie podopieczni naszego Stowarzyszenia otrzymali słodkie podarunki, aby pomimo różnych przeciwności losu na ich twarzach po raz kolejny zagościł uśmiech.
Wszyscy podzieliliśmy się tradycyjnym jajkiem, a na stole nie zabrakło ciast przygotowanych przez opiekunów naszych podopiecznych. Później opowiedzieliśmy sobie o kulinarnych przygotowaniach do Świąt w naszych rodzinach. Cieszyliśmy się, że pomimo wielu zajęć w tym przedświątecznym okresie i niesprzyjającej pogody mogliśmy się wspólnie spotkać dodając sobie wzajemnie otuchy, aby podczas zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego nie zapomnieć o tym co jest w nich najważniejsze.

Zarząd Stowarzyszenia „Dar Serca” pragnie złożyć serdeczne podziękowania:

  • Panu Piotrowi Bąbelewskiemu – Dyrektorowi Cementowni w Rudnikach – firma „CEMEX” Polska Sp. z o.o. oraz Pani Bożenie Cieślik; Ambasadorowi Wolontariatu Pracowniczego firmy „CEMEX” Polska Sp. z o.o.;
  • Panu Tomaszowi Szymczykowi – Prezesowi firmy „Remur–Rudniki” Sp. z o.o.;
  • Panu Mariuszowi Szafrańcowi – firma wielobranżowa „Softmar”.

 Takie podarunki otrzymali podopieczni Stowarzyszenia „Dar Serca”