You are currently viewing Nasz udział w Turnieju „Prometeus-Cup 2018”

Nasz udział w Turnieju „Prometeus-Cup 2018”

  • Post category:aktualności

W dniu 12.05.2018 r. podopieczni Stowarzyszenia „Dar Serca” grający w boccię wraz z opiekunami wzięli udział w Turnieju „Prometeus-Cup 2018”. Udział w tym sportowym wydarzeniu sfinansowany został z dotacji udzielonej przez Urząd Gminy Rędziny na realizację zadania publicznego pn. „Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu na terenie gminy Rędziny”.

W tegorocznych zawodach wystartowały dwie nasze drużyny w składzie: Oliwia Łeptuch, Joanna Topolska, Wojciech Piotrowski, oraz Patryk Dymicki, Kamil Gajda, Kacper Łeptuch,
a także Sylwia Nabrdalik w kategorii BC 2. Po pierwszych meczach odbyło się uroczyste rozpoczęcie i zaprezentowany został mini program artystyczny. Podczas rozgrywek eliminacyjnych nasi reprezentanci dzielnie wałczyli o każdy punkt. Poziom rozgrywek był wysoki.

Pomimo, tego że nie zajęliśmy wysokich pozycji uczestnictwo w turnieju po raz kolejny dało nam możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji z innymi drużynami. Mamy nadzieję, że po dalszych treningach uda nam się osiągnąć lepsze rezultaty podczas udziału w kolejnych zawodach gry w boccię.