You are currently viewing Mikołajki na basenie 2012- wspomnienia uczestnika Kamili Wawrzak

Mikołajki na basenie 2012- wspomnienia uczestnika Kamili Wawrzak

Każdy z członków naszego Stowarzyszenia z niecierpliwością oczekiwał na ten dzień!
Kiedy o świcie obudziliśmy się, aż miło było wstać. Wszakże to 9 grudnia, dzień dobrej zabawy i radości. W ramach Mikołajek pojechaliśmy na basen do miejscowości Kleszczów. W mroźny, zimowy poranek każdy o świcie stawił się na zbiórce. Trochę zaspani, wsiedliśmy do autokaru. Pogoda nie sprzyjała naszemu kierowcy, lecz dzięki wspólnej modlitwie czuliśmy się pewniej. Podróż trwała około godziny, muszę przyznać, że było warto. Gdy tylko nasz kierowca zaparkował, natychmiast wysiedliśmy z autokaru, aby wreszcie móc zobaczyć ten niesamowity Aquapark.
Po wejściu do budynku i przebraniu się w stroje kąpielowe, każdy z nas (nawet dorośli) z uśmiechem korzystali z przeróżnych atrakcji m.in. jacuzzi, masaży wodnych. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie wielka zjeżdżalnia, której część była na zewnątrz budynku. Sprawniejsi spośród nas nie omieszkali jej wypróbować. Rodzice z błogimi minami odpoczywali w jacuzzi, a my świetnie się bawiliśmy. Po kilku godzinach pływania i zabawy
z ogromnym apetytem pałaszowaliśmy pyszną pizzę. Po posiłku musieliśmy już wracać do domów. W autokarze okazało się, że jesteśmy bardzo zmęczeni, niektórzy z nas nawet zasnęli. Wracaliśmy pełni wrażeń, śpiewając kolędy. Jestem pewna, że uczestnicy wycieczki do Kleszczowa nigdy jej nie zapomną.

Wycieczka została częściowo dofinansowana przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rędzinach.