You are currently viewing Gracze w boccię zdobyli IV miejsce

Gracze w boccię zdobyli IV miejsce

Z radością informujemy, że nasi zawodnicy, którzy w dniach 28-29 października 2016 r. wzięli udział w Turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski w Bocci odbywającym się w miejscowości Skoki zajęli IV miejsce w kategorii Integracja. Oliwia Łeptuch, Joanna Topolska, Patryk Dymicki, Kamil Gajda, Michał Kmiecik, Tomasz Konieczny, Kacper Łeptuch wspólnie tworząc jedną drużynę o zmiennym składzie osiągnęli największy jak dotychczas sukces w grze zespołowej.

 

Sylwia Nabrdalik grająca indywidualnie w kategorii BC2 również ma powód do radości, ponieważ dzięki dobrej grze na tym Turnieju zapewniła sobie awans do Mistrzostw Polski w Bocci, które rozpoczną się 17 listopada br. w Zielonej Górze. Dorota Radecka – asystent trenera oraz opiekunowie naszych podopiecznych mieli jako pierwsi okazję nieformalnie złożyć wyrazy uznania naszym graczom.

Teraz oficjalnie gratulujemy naszym zawodnikom, cieszymy się wspólnie z nimi, że czas spędzony na treningach przyniósł oczekiwany efekt. Mamy nadzieję, że wysoki wynik będący zasługą wszystkich zawodników jeszcze bardziej zachęci ich do regularnych treningów, gdy mają świadomość, że przynoszą one skutek.

Wyjazd zawodników na Turniej w Skokach został zrealizowany w ramach projektu pn. „Sport dla osób niepełnosprawnych – Boccia 2016″, który jest realizacją zadania publicznego dofinansowanego ze środków Urzędu Gminy Rędziny pn. „Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w gminie Rędziny w 2016 roku”.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za dofinansowanie kosztów transportu podczas wyjazdu na te zawody.

Zarząd Stowarzyszenia „Dar Serca”.

Zdjęcia z Turnieju Bocci w Skokach