You are currently viewing Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

 

W sobotę 5 czerwca 2010r. w godzinach 10:00 – 13:00 członkowie stowarzyszenia „DAR SERCA” uczestniczyli w zabawie odbywającej się z okazji Dnia Dziecka w Centrum Rozrywki „Hula Kula”.

Po zbiórce wszyscy udali się do części budynku zwanej nie bez powodu „Dziecięcym Rajem”. Po krótkim objaśnieniu przez animatorów zasad bezpiecznej zabawy, nawet najbardziej nieśmiali milusińscy od najmłodszego do najstarszego ruszyli w wir zabawy. Najbardziej obleganym miejscem był tzw. „Figloraj”– wielopoziomowy labirynt z przeszkodami, na którego końcu znajduje się zjeżdżalnia do basenu z plastikowymi kulkami. Dzieci miały także do dyspozycji automaty do gier video, stoły do mini hokeja, dwa dmuchane zamki i karuzelę na zewnątrz budynku.

Najmłodsze dzieci z pomocą opiekunów korzystały z mini karuzeli, mniejszych zjeżdżalni, bujaków, samochodzików , kolorowego domku oraz „magicznego kuferka”. Dla dzieci przygotowano również poczęstunek.

Po godzinnej wspólnej zabawie rodzice udali się na chwilowy odpoczynek do kręgielni, gdzie oprócz 3 torów do kręgli przygotowano dla nich kawę i herbatę. Podczas gry w kręgle można się było przekonać, że osiągnięcie dobrego wyniku wymaga treningu. W tym czasie dziećmi zajmowali się animatorzy. Na półmetku imprezy dzieci oraz rodzice delektowali się pyszną pizzą. Potem wszyscy powróciliśmy jeszcze na kilka chwil do „Dziecięcego Raju”.

Naszą wesołą zabawę w „Hula Kula” upamiętniliśmy zdjęciem wszystkich uczestników imprezy wraz z animatorami. Wszyscy w doskonałych humorach skierowaliśmy się w kierunku naszych domów, choć większość dzieci z pewnością chciałoby pozostać w „Dziecięcym Raju” dłużej, ale nawet najlepsza zabawa dobiega kiedyś końca.

 

Ta wspaniała zabawa odbyła się dzięki pomocy i wsparciu udzielonemu nam przez właściciela Dziecięcego Raju „Hula Kula” Pana Pawła Zatonia. Serdecznie dziękujemy!