APEL O POMOC DLA MICHAŁKA

POMOC DLA MICHAŁKA

 

Michałek Ciesielski, mieszkający na terenie Gminy Rędziny, podopieczny Stowarzyszenia „Dar Serca”, walczy z nowotworem, ma już za sobą szereg zabiegów chemioterapii. 12 marca 2013 roku przeszedł pomyślnie przeszczep wątroby. Operacja doszła do skutku dzięki darczyńcom, ich pomocy finansowej i otwartym na drugiego człowieka sercom.

Za okazane wsparcie jesteśmy ogromnie wdzięczni. Nie jest to jednak koniec walki Michałka o zdrowie. Chłopiec potrzebuje nadal drogiego leczenia, na które nie stać jego rodziców. Koszty leków a także dojazdów i pobytów w szpitalu znacznie przekraczają możliwości budżetowe Państwa Ciesielskich. W związku z tym prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o dalsze wsparcie finansowe dla Michałka i jego rodziców.

Pomóc można poprzez wpłaty bezpośrednie na konto Stowarzyszenia (BZ WBK S.A. O/Częstochowa 19 1090 1795 0000 0001 0807 0958), w tytule przelewu zaznaczając, że jest to pomoc dla Michałka lub przekazując 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia wpisując KRS 0000293444 z dopiskiem dla Michałka Ciesielskiego.

W imieniu Stowarzyszenia „Dar Serca” oraz rodziny Michałka będziemy niezmiernie wdzięczni za okazaną pomoc.